Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Pozrite si Outlook v Office 365

28. februára 2019 @ 13:30 - 14:30

Ikona Outlook

V cloudovej službe Microsoft Office 365 sú okrem klientskeho balíka Office aj servery a ďalšie služby. Ich spoločné využívanie prináša zaujímavé výhody a zjednodušuje prácu. Outlook v kombinácii so serverom Exchange online prináša nástroje teamovej spolupráce. Môžete napr. odvolať omylom odoslanú internú správu, môžete delegovať niektoré úlohy na kolegu ale aj efektívne plánovať teamové schôdze. Webinár Outlook v Office 365 sa bude konať vo štvrtok 28.2.2019 o 13:30 pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk.

Pozrite si Outlook v Office 365 – čo uvidíte

Na začiatku webinára Pozrite si Outlook v Office 365 vysvetlím aké možnosti predplatného sú k dispozícii. Potom ukážem kde a ako pridať nových používateľov služby. Následne uvidíte ako vyzerá prostredie Outlook 365, nakoľko je trochu zmenené oproti verzii 2016. Uvidíte možnosti nastavenia správy, jej odvolanie ak ste ju omylom odoslali (toto platí len na interné správy). Uvidíte globálne kontakty, plánovanie udalosti a schôdze ako aj ich spracovanie. Dostanem sa aj k niektorým tipom a trikom v Outlooku. Webinár je primárne určený začínajúcim používateľom Outlook v službe Office 365.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Pozrite si Outlook v Office 365 bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára vo štvrtok 28.2.2019 o 13:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre prémiových a sponzorovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:33

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
28. februára 2019
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info