Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Predstavenie Office 365 v malej firme

24. septembra 2015 @ 14:30 - 15:30

Zadarmo

Predstavenie Office 365 v malej firme je webinár, kde si môžete pozrieť ako vyzerá portál Office 365 na správu celého cloudového riešenia. Môže obsahovať Exchange online, SharePoint online, Skype for Business a ďalšie možnosti podľa Vášho výberu. Uvidíte ako pridať používateľov, kontakty, skupiny, ako vyzerá portál na nastavenie Exchange a Skype ako aj SharePoint. Webinár sme pripravili na popoludnie vo štvrtok 24.9.2015 o 14:30 a bude prístupný používateľom portálu tipy-triky.sk

Predstavenie Office 365 v malej firme – základný popis webinára

Office 365 v malej firme sa dá vyskladať z jednotlivých online produktov alebo je možné zvoliť niektorý z plánov. Po nákupe a registrácii sa dá začať používať takmer okamžite bez toho, aby ste museli čakať na dodávku hardvéru a jeho inštaláciu a konfiguráciu. Na webinári ukážem prostredie portálu Office 365 na pláne E3. Budete vidieť prehľad služby a kde sa pridávajú používatelia, aké vlastnosti im môžete nastaviť, ale aj ako zmeniť heslo ak ho zabudnú. To všetko zvládnete aj bez IT administrátora. Ďalej ukážem kde sa pridávajú zdroje, kontakty a skupiny. Stručne ukážem aj ako vyzerá administračné prostredie Exchange online, SharePoint online a Skype for Business. SharePoint online ukážem aj z pohľadu koncového používateľa. Ako vytvoriť knižnicu a zoznam. Taktiež priebežne uvidíte úvodnú stránku portálu, kde si vyberáte, ktorú službu chcete použiť. Ukážem aj ako vyzerá Outlook Web App, Office online a OneDrive for Business.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Office 365 v malej firme bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business / Lync bude k dispozícii pre používateľov portálu tipy-triky.sk v sponzorovanej/prémiovej úrovni zhruba pol hodinu (od 14:00) pred začiatkom webinára vo štvrtok 24.9.2015.
Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho .

Linka do online konferencie je v tomto článku https://tipy-triky.sk/predstavenie-office-365-v-malej-firme-webinar.

Podrobnosti

Dátum:
24. septembra 2015
Čas:
14:30 - 15:30
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info