Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Príprava na tímovú spoluprácu v Microsoft 365

28 novembra @ 10:00 - 11:00

Ikona Office 365

V predplatnom Microsoft 365 máte k dispozícii niekoľko nástrojov na tímovú spoluprácu s kolegami. Aby to všetko správne fungovalo, tak je potrebné aby ste po zakúpení služby spravili niektoré úvodné nastavenia. Prvý používateľ je globálny administrátor, ktorý môže robiť všetko. Na webinári ukážem aká je príprava na tímovú spoluprácu v Microsoft 365 hlavne z pohľadu správcu. Pozrieť si to môžete v pondelok 28.11.2022 o 10:00. Stačí ak máte registráciu v sponzorovanej alebo prémiovej úrovni tohto portálu.

Príprava na tímovú spoluprácu v Microsoft 365 – čo uvidíte

Na webinári ukážem aká je príprava na tímovú spoluprácu v Microsoft 365 z pohľadu správcu. Uvidíte ako vyzerá domovská stránka služby a aké ponúka možnosti. Potom uvidíte centrum spravovania kde nastavujete všetko potrebné. Okrem emailovej domény sú to samozrejme používatelia. Ich prihlasovacie mená, licencie na produkty a ďalšie nastavenia. Potom ukážem centrum spravovania SharePoint / OneDrive, kde ovplyvňujete nastavenie zdieľania, ktoré potrebujete na tímovú spoluprácu. Spomeniem aj aplikácie a ukážem ako vyzerajú online verzie Wordu, Excelu, PowerPointu a prípadne aj ďalšie ako To Do, Planner a pod. Bez niektorých nastavení by ste nemohli využívať tímovú spoluprácu vo Worde, ktorú si pozriete na nasledujúcom webinári. Tento webinár je určený začínajúcim používateľom služby.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom konferencie MS Teams. Linka na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára v pondelok 28.11.2022 o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:03

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
28 novembra
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť značky:
, , , , , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Zobraziť webstránku Miesto udalosti

Organizátor

Peter Belko
Zobraziť webstránku Organizátor