Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Tímová spolupráca vo Worde 365

28. novembra 2022 @ 13:30 - 14:30

Ikona Word

Ak využívate predplatné Microsoft 365 a spravili ste úvodné nastavenia, ktoré som ukazoval na predchádzajúcom webinári, tak môže tímovo spolupracovať na dokumente s kolegami. Dôležité je, aby ste súbor uložili do cloudu OneDrive / SharePoint. Potom budete mať vo Worde niektoré funkcie navyše. Webinár Tímová spolupráca vo Worde 365 si pozriete naživo v pondelok 28.11.2022 o 13:30. Zúčastniť sa môžete ak ste sa registrovali v sponzorovanej alebo prémiovej úrovni tohto portálu.

Tímová spolupráca vo Worde 365 – čo uvidíte

Tímová spolupráca vo Worde 365 sa dá realizovať ak máte súbor uložený v cloude OneDrive / SharePoint. Súbor môžete zdieľať s kolegami, ktorí si ho môžu pozrieť, revidovať alebo robiť zmeny. Toto je závislé od toho ako nastavíte zdieľanie. Ukážem ako ho môžete spraviť priamo z Wordu. Okrem toho môžete používať komentáre a odpovedať na ne. Automatické ukladanie vytvára históriu súboru. Ukážem ako históriu použijete v prípade, že ste nevhodne upravili dokument. Uvidíte aj spoluprácu dvoch používateľov v reálnom čase a ich zmeny. Priebežne spomeniem aj niektoré tipy a triky pri práci s Wordom.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom konferencie MS Teams. Linka na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára v pondelok 28.11.2022 o 13:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:33

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
28. novembra 2022
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
View Miesto udalosti Website

Organizátor

Peter Belko
View Organizátor Website