Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Príprava sviatkov v MS Project

12. decembra 2019 @ 13:30 - 14:30

Ikona Project

MS Project je aplikácia z kancelárskej rodiny MS Office, ale objednáva sa samostatne. Slúži na prípravu projektových plánov, napr. pri stavbe domu, alebo pri nasadení nového informačného systému. Na webinári príprava sviatkov v MS Project ukážem na veľmi jednoduchom príklade, ako sa Project používa pri zadávaní úloh, ich závislostí a použití zdrojov. Webinár bude prenášaný online vo štvrtok 12.12.2019 o 13:30 pre používateľov portálu tipy-triky. Určený je začínajúcim používateľom MS Project.

Príprava sviatkov v MS Project – čo uvidíte

Na webinári Príprava sviatkov v MS Project ukážem ako pridať do aplikácie nové úlohy, ako im nastaviť trvanie a závislosti. Potom pridám aj nejaké zdroje a tieto priradím k úlohám. Následne ukážem čo sa stane ak sa zmení dátum alebo spôsob plánovania. Uvidíte ako zadávať plnenie úloh a zostavy cez ktoré sa pozriete ako na tom ste v realizácii projektu. Zjednodušená forma plánovania je MS Planner z predplatného Office 365. Existuje aj webový MS Project.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom konferencie MS Teams, ktorý je nasledovníkom Skype for Business. Linka na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára vo štvrtok 12.12.2019 o 13:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez MS Teams (ex Skype for Business) je pre registrovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:33

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
12. decembra 2019
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info