Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Rôzne možnosti vyhľadávania v Exceli

20. augusta 2018 @ 10:00 - 11:00

Ikona Excel

Webinár rôzne možnosti vyhľadávania v Exceli začnem najprv možnosťami klasického vyhľadávania a potom ukážem ako sa dajú využiť vyhľadávacie funkcie na niektoré bežné scenáre pri práci s tabuľkami. Naživo prenášaný webinár Rôzne možnosti vyhľadávania v Exceli bude dopoludnia v pondelok 20.8.2018 o 10:00 prístupný registrovaným používateľom portálu tipy-triky.sk.

Rôzne možnosti vyhľadávania v Exceli – čo uvidíte

Začiatok webinára Rôzne možnosti vyhľadávania v Exceli bude patriť bežným postupom ako jednorazovo niečo vyhľadať alebo nahradiť. Ukážem aj možnosti Prejsť na, aby ste videli, že v niektorých prípadoch to má svoj význam. Potom ukážem ako vytvoriť vyhľadávaciu funkciu Vlookup, príp. aj Hlookup. V závere vysvetlím ako použiť funkcie Index a Match, aby to malo nejaký význam a uvidíte rozdiely oproti Vlookup. Všetko ukážem prakticky na konkrétnych príkladoch.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Rôzne možnosti vyhľadávania v Exceli bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára v pondelok 20.8.2018 o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre prémiových a sponzorovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:03

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
20. augusta 2018
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info