Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Použitie SharePoint a Access spoločne

30. júla 2018 @ 13:30 - 14:30

Ikona Office 365

Používatelia SharePoint môžu okrem ukladania súborov do dokumentových knižníc zadávať aj tabuľkové údaje do zoznamov. Tieto sa dajú zadať priamo cez webové rozhranie zoznamu. Ide to ale aj pomocou databázovej aplikácie Access. Tá umožňuje zobraziť externé údaje, ktoré môžete ďalej spracovať. Na webinári Použitie SharePoint a Access spoločne, ktorý sa bude konať v pondelok 30.7.2018 o 13:30 ukážem ako sa dajú využívať vzájomne SharePoint a Access.

Použitie SharePoint a Access spoločne – čo uvidíte

Na webinári Použitie SharePoint a Access spoločne si pozriete ako môžete existujúce údaje zo zoznamu na SharePointe zobraziť v aplikácii Access. V prípade prepojenia je to obojsmerné a tak môžete údaje upravovať na oboch miestach a tieto sa budú synchronizovať. Ak sú údaje v Access, tak ich môžete ďalej spracovať a analyzovať a prípadne aj vytlačiť cez tlačovú zostavu v dizajne ako potrebujete. Pre bežných používateľov môžete vytvoriť aj formuláre na zadávanie údajov.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Použitie SharePoint a Access spoločne bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára v pondelok 30.7.2018 o 13:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre registrovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:33

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
30. júla 2018
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info