Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

SharePoint online na teamovú spoluprácu

21. augusta 2019 @ 10:00 - 11:00

Ikona SharePoint

Webinár SharePoint online na teamovú spoluprácu je určený začínajúcim používateľom cloudových služieb od Microsoftu. Uvidíte jednu časť z dostupných služieb Office 365, SharePoint online. Ukážem ako prostredie vyzerá čo obsahuje pre koncových používateľov a ako je prepojené s klientskym MS Office. Naživo prenášaný webinár bude dopoludnia v stredu 21.8.2019 o 10:00 prístupný používateľom portálu tipy-triky.sk.

SharePoint online na teamovú spoluprácu – čo uvidíte

Na webinári SharePoint online na teamovú spoluprácu ukážem ako vyzerá SharePoint v predplatnom Office 365. Vysvetlím na čo a ako sa používa dokumentová knižnica aj zoznam. Aké sú možnosti prispôsobenia zobrazení a použitie na úpravu dokumentov z knižnice v Office ProPlus. Ten umožňuje úpravy viacerými používateľmi naraz, automaticky ukladá verzie a používatelia sa tak môžu vrátiť do niektorého predchádzajúceho stavu. Zoznam umožňuje ukladať tabuľkové údaje podobne ako v Exceli aj keď bez pokročilých funkcii a vzorcov. V závere spomeniem, že toto sa dá využívať aj cez MS Teams.

Možnosti sledovania webinára

Webinár SharePoint online na teamovú spoluprácu bude realizovaný prostredníctvom konferencie MS Teams, ktorý je nasledovníkom Skype for Business. Linka na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára v stredu 21.8.2019 o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez MS Teams (ex Skype for Business) je pre registrovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:03

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
21. augusta 2019
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info