Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť sa už konala.

Služby na tímovú spoluprácu v Microsoft 365

27. októbra 2021 @ 14:30 - 15:30

Ikona Office 365

Používatelia predplatného Microsoft 365 majú k dispozícii niekoľko služieb, ktoré im umožňujú vykonávať rôzne typy pracovných činností. Časť služieb sa dá využiť aj v rámci pracovného tímu kedy môžu súbežne pracovať viacerí používatelia a taktiež sa dajú zdieľať informácie. Na webinári služby na tímovú spoluprácu v Microsoft 365 ukážem načo sa používa OneDrive, SharePoint ale aj Teams a niektoré doplnkové služby na prácu s úlohami. Živý online webinár bude v stredu 27.10.2021 o 13:30 pre používateľov MS Office portálu.

Služby na tímovú spoluprácu v Microsoft 365 – čo uvidíte

Na webinári s názvom služby na tímovú spoluprácu v Microsoft 365 najprv ukážem prostredie domovskej stránky a čo na nej aktuálne nájdete, lebo Microsoft ju priebežne mení. Uvidíte ako použiť spúšťač aplikácii ak by ste chceli použiť niektorú aplikáciu Office online. Ukážem aj centrum spravovania kde je treba pridať používateľov, zdroje a spraviť ďalšie nastavenia aby ste mohli služby využívať. Potom ukážem čo ponúka OneDrive for Business a SharePoint na tímovú spoluprácu. Obe služby sa dajú používať aj cez Teams. V závere uvidíte ako vyzerá služba To Do alebo Planner. Využijete ich na jednoduché plánovanie ak nemáte MS Project. Webinár je určený bežným používateľom.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom konferencie MS Teams. Linka na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára v stredu 27.10.2021 o 13:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:33

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

.

Podrobnosti

Dátum:
27. októbra 2021
Čas:
14:30 - 15:30
Udalosť Kategória:
Udalosť značky:
, , , , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Zobraziť webstránku Miesto udalosti

Organizátor

Peter Belko
Zobraziť webstránku Organizátor