Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Ako pracovať s údajmi na SharePointe

30 novembra @ 10:00 - 11:00

Ikona SharePoint

V predplatnom Microsoft 365 môžete využívať aj cloudový ukladací priestor OneDrive alebo dokumentové knižnice na SharePointe online. Ak potrebujete ukladať aj tabuľkové (databázové) údaje, tak je vhodné použiť zoznamy. Môžete si vytvoriť vlastné alebo použiť existujúce. Na webinári v utorok 30.11.2021 o 10-tej ukážem ako pracovať s údajmi na SharePointe.

Ako pracovať s údajmi na SharePointe – čo uvidíte

Na webinári ukážem ako pracovať s údajmi na SharePointe, ktoré môžete umiestniť do pripravených zoznamov. Uvidíte ako vytvoriť zoznam zo šablóny a ako pridať a upraviť údaje. Ukážem aj vytvorenie vlastného zoznamu a možnosti úpravy stĺpcov a zobrazení. Ak zostane čas, tak uvidíte aj ďalšie drobnosti. Webinár je určený pre bežných používateľov SharePoint online. Na tento webinár nadväzuje popoludňajší webinár Spracovanie online údajov v Access.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom konferencie MS Teams. Linka na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára v utorok 30.11.2021  o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:03

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
30 novembra
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info