Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Spracovanie online údajov v Access

30 novembra @ 13:30 - 14:30

Ikona Access

Na dopoludňajšom webinári ste si pozreli ako pracovať s údajmi na SharePointe. Tento webinár je voľným pokračovaním kde si pozrite spracovanie online údajov v Access. Ukážem ako môžete údaje filtrovať, pridávať, upravovať alebo zobrazovať vo formulároch alebo zostavách, ktoré sú určené na tlačenie. Okrajom spomeniem aj spracovanie takýchto údajov v Exceli. Živý online webinár bude v utorok 30.11.2021 o 13:30 pre používateľov MS Office portálu.

Spracovanie online údajov v Access – čo uvidíte

Na webinári s názvom spracovanie online údajov v Access ukážem ako zoznam na SharePointe zobrazíte v Accesse. Uvidíte ako pracovať s údajmi na oboch miestach a tieto budú vzájomne synchronizované. Ukážem využitie dotazov s kritériami na filtrovanie údajov. Tieto zobrazím aj vo formulári a zostave ak by ste ich potrebovali vytlačiť. Využiť sa dajú aj ako zdroj hromadnej korešpondencie vo Worde. V závere to porovnám s Excelom, kde je synchronizácia len jednosmerná. Webinár je určený bežným používateľom.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom konferencie MS Teams. Linka na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára v utorok 30.11.2021 o 13:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:33

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
30 novembra
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info