Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Tipy na využitie animácií v PowerPointe

30. mája 2023 @ 10:00 - 11:00

Ikona PowerPoint

Na webinári ukážem niektoré tipy a triky na využitie animácií v PowerPointe. Tie máte k dispozícii v pomerne veľkej galérií na začiatok, zvýraznenie a ukončenie animácie. Taktiež môžete využiť vlastné dráhy pohybu. Pri animáciách dávajte pozor na to, aby ste ich neurobili príliš veľa. Potom by vaša prezentácia mohla skĺznuť do neprehľadného stavu. Postupy si môžete pozrieť naživo v utorok 30.5.2023 o 10:00 ak ste sa registrovali v sponzorovanej alebo prémiovej úrovni tohto portálu.

Využitie animácií v PowerPointe – čo uvidíte

Na webinári ukážem využitie animácií v PowerPointe 365. Najprv možnosti na postupné zobrazovanie textu na snímke aby ste účastníkom prednášky neukázali všetko naraz. Potom to aplikujem na grafiku SmartArt, ktorú môžete používať namiesto textu v odrážkach. Zaujímavé je animovanie grafu, ktorý tak môžete zobraziť postupne po radách / kategóriách. Animovať môžete aj tvary alebo obrázky. V niektorých situáciách sa dá využiť aj vlastná dráha pohybu. Uvidíte načo a ako môžete použiť tablu animácií ak ich máte na snímke viac. Priebežne si pozriete aj niektoré tipy a triky počas používania PowerPointu.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom MS Teams. Prepojenie na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára v utorok 30.5.2023 o 10:00.

Na webinár sa prihlásite cez prepojenie nižšie

Ďalší obsah článku – prepojenie na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:01

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
30. mája 2023
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
View Miesto udalosti Website

Organizátor

Peter Belko
View Organizátor Website