Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Oplatí sa MS Project na jednoduché plány?

30. mája 2023 @ 13:30 - 14:30

Ikona Project

Na webinári ukážem či sa oplatí MS Project na jednoduché plány. Sú to také, ktoré majú len niekoľko úloh a plán sa môže týkať bežných procesov. Napr. potrebujete pripraviť cenovú ponuku na riešenie nejakej zákazky. Samozrejme potrebujete vedieť aké úlohy sa budú realizovať pri takej zákazke, ako dlho budú trvať a koľko budú stáť. Aplikácia Project vám vypočíta kedy projekt dokončíte a v akej odhadovanej cene. Môže to byť napr. príprava materiálov na konferenciu. Ukážem to naživo v utorok 30.5.2023 o 13:30. Zúčastniť sa môžete ak ste sa registrovali v sponzorovanej alebo prémiovej úrovni tohto portálu.

MS Project na jednoduché plány – čo uvidíte

MS Project na jednoduché plány použijete podobne ako na veľké plány. 😊 Rozdiel je v počte úloh, zdrojov a náročnosti použitia. Pri jednoduchých plánoch nemáte zvyčajne obmedzenia ani ďalšie pokročilé postupy. Ukážem ako pridáte úlohy, ich dĺžku trvania a závislosti. Taktiež ako pridáte zdroje a ich ceny. Potom uvidíte zostavy kde si pozriete náklady na projekt. Podľa toho budete vedieť spresniť ako dlho to bude trvať a koľko to bude stáť.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom MS Teams. Prepojenie na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára v utorok 30.5.2023 o 13:30.

Na webinár sa prihlásite cez prepojenie nižšie

Ďalší obsah článku – prepojenie na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:31

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
30. mája 2023
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
View Miesto udalosti Website

Organizátor

Peter Belko
View Organizátor Website