Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Tipy na využitie štýlov vo Worde

22. mája 2015 @ 10:00 - 11:30

Zadarmo

Tipy na využitie štýlov vo Worde je názov webinára, ktorý sme pripravili na vyžiadanie v rámci rekvalifikačného programu IT v kurze v spoločnosti Aptech Europe. Účastníci si môžu pozrieť aké výhody má používanie štýlov v dlhšom dokumente. Ušetrí im to čas na dokončenie úloh a dokumenty budú mať rovnako formátované. Medzi dlhšie dokumenty sa dajú zaradiť seminárne, bakalárske, diplomové práce a iné školské dokumenty. Môžu to byť aj výročné správy, metodické pokyny, dokumentácia a veľa iných. Webinár bude dopoludnia o 10-tej a ďalší popoludní o 14-tej.

Tipy na využitie štýlov vo Worde – základný popis webinára

Tipy na využitie štýlov vo Worde začnem úvodným upozornením na tradičné chyby, ktoré sa pri práci s dlhými dokumentmi robia. Potom ukážem ako pridať do dokumentu štýly nadpisov. Následne ich upravím podľa rôznych kritérií. Ukážem ako spraviť jednoducho tromi kliknutiami obsah dokumentu. V ďalšej časti rozdelím dokument na sekcie, aby sa dalo spraviť pokročilé číslovanie strán tak, že prvé 3 strany budú bez čísla a na štvrtej sa začne číslovať od päťky. V závere vyriešime otázky a odpovede účastníkov po ich úvodnej príprave v kurze pomocou e-learningu.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom konferencie Lync / Skype for Business. Linka na jeho zobrazenie v Lync Web app alebo v plnohodnotnom Lync / Skype for Business bude k dispozícii len pre účastníkov rekvalifikačného programu IT v kurze.

Ak ste webový Skype for Business / Lync Web app ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Ak Vás základný popis webinára Tipy na využitie štýlov vo Worde zaujal a chceli by ste ho tiež absolvovať, tak ma prosím kontaktujte. Pripravím termín verejného webinára alebo môžem zrealizovať webinár na vyžiadanie aj pre Vás.
Kontakt

.

Podrobnosti

Dátum:
22. mája 2015
Čas:
10:00 - 11:30
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Aptech Europe
Webstránka:
http://itvkurze.sk/