Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Vytvárame šablónu dokumentu vo Worde

25. septembra 2019 @ 10:00 - 11:00

Ikona Word

Webinár s názvom vytvárame šablónu dokumentu vo Worde je určený skúsenejším používateľom aplikácie, ktorí vedia používať štýly a pracovať aj s dlhším dokumentom. Na webinári uvidíte niekoľko tipov a trikov ako pripraviť do šablóny hlavičku, vodoznak na každej strane, použiť tabuľky na formátovanie a pod. Naživo prenášaný webinár bude dopoludnia v stredu 25.9.2019 o 10:00 prístupný používateľom portálu tipy-triky.sk.

Vytvárame šablónu dokumentu vo Worde – čo uvidíte

Na webinári vytvárame šablónu dokumentu vo Worde ukážem ako spraviť hlavičku a pätu v dokumente na prvej a na ostatných stranách. Využijem tabuľky, ktoré zjednodušujú formátovanie textu vedľa seba v stĺpcoch. Uvidíte ako spraviť vodoznak alebo grafické prvky na každú stranu mimo hornej / dolnej časti dokumentu. Vložím aj polia a ovládacie prvky na vpísanie údajov a výber dátumu. K šablónam patrí aj nastavenie rezu a veľkosti písma v celom dokumente ako aj nastavenie odsekov. V závere spomeniem aj zopár tipov na formátovanie a prípadné prepojenie so SharePoint.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Vytvárame šablónu dokumentu vo Worde bude realizovaný prostredníctvom konferencie MS Teams, ktorý je nasledovníkom Skype for Business. Linka na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára v stredu 25.9.2019 o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez MS Teams (ex Skype for Business) je pre registrovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:03

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
25. septembra 2019
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info