Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Vytvárame šablónu prezentácie PowerPoint

25. septembra 2019 @ 13:30 - 14:30

Ikona PowerPoint

Webinár vytvárame šablónu prezentácie PowerPoint je určený pre používateľov, ktorí s PowerPointom už pracujú. Väčšinu nastavení budem robiť v predlohe snímky, ktorá zjednodušuje hromadné úpravy prezentácie ako je vloženie loga, nastavenie písma a pod. Webinár bude prenášaný online v stredu 25.9.2019 o 13:30 pre používateľov portálu tipy-triky.

Vytvárame šablónu prezentácie PowerPoint – čo uvidíte

Na webinári Vytvárame šablónu prezentácie PowerPoint ukážem na čo sa používa predloha snímky. Uvidíte ako nastaviť rez / veľkosť / farbu písma na všetkých snímkach naraz alebo len na niektorých konkrétnych rozloženiach. Tie si môžete vytvoriť aj vlastné. Vložím logo aby sa zobrazilo na každej snímke, upravím pozíciu päty a nastavím prechody a prípadné animácie. Ukážem aj to ako v jednom súbore použiť dve rôzne predlohy snímok. Spomeniem aj niektoré nedokonalosti s ktorými sa pravdepodobne stretnete aby ste ich vedeli riešiť.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Vytvárame šablónu prezentácie PowerPoint bude realizovaný prostredníctvom konferencie MS Teams, ktorý je nasledovníkom Skype for Business. Linka na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára v stredu 25.9.2019 o 13:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez MS Teams (ex Skype for Business) je pre registrovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:33

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
25. septembra 2019
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info