Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Využitie verzii SharePoint s Wordom

30. júla 2018 @ 10:00 - 11:00

Ikona SharePoint

Na webinári s názvom Využitie verzii SharePoint s Wordom ukážem ako sa dá efektívne teamovo pracovať s dokumentom keď je uložený v cloude – na SharePointe príp. na OneDrive. Word ho automaticky ukladá, SharePoint uchováva verzie a Vy máte prehľad o tom ako dokument vznikal. Ak ste niečo z textu vymazali, tak to viete z verzii obnoviť do aktuálneho stavu. Podobne to platí aj v Exceli a PowerPointe. Naživo prenášaný webinár Využitie verzii SharePoint s Wordom bude dopoludnia v pondelok 30.7.2018 o 10:00 prístupný používateľom portálu tipy-triky.sk.

Využitie verzii SharePoint s Wordom – čo uvidíte

Na začiatku webinára Využitie verzii SharePoint s Wordom najprv ukážem prečo je lepšie využívať ukladanie dokumentu do cloudu v porovnaní s ukladaním do PC. Následne vytvorím a upravím dokument. Sprístupním ho inému používateľovi, ktorý spraví tiež zmeny. Uvidíte teamovú spoluprácu v reálnom čase, kedy iný používateľ vidí čo robia ostatní. Následne si pozriete ako vyzerajú verzie, ako sa dajú otvoriť a porovnať. Spomeniem aj možnosť vziať z projektu a vrátiť do projektu.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Využitie verzii SharePoint s Wordom bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára v pondelok 30.7.2018 o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre registrovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:03

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
30. júla 2018
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info