Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Základné kroky pri vytvorení prezentácie

14. decembra 2017 @ 13:30 - 14:30

Ikona PowerPoint

Ak používate PowerPoint tak by ste mali poznať základné kroky pri vytvorení prezentácie. Týka sa to hlavne rozložení snímok, predlohy snímky a možností ako formátovať jednotlivé prvky – texty, obrázky, grafy, tabuľky a pod. Na webinári vo štvrtok 14.12.2017 o 13:30 uvidíte tieto základné kroky aby ste mohli s PowerPointom efektívne pracovať.

Základné kroky pri vytvorení prezentácie – čo uvidíte

Na webinári základné kroky pri vytvorení prezentácie najprv ukážem ako využiť niektorú voľne dostupnú šablónu priamo z domovskej obrazovky vrátane možností, ktoré poskytuje. Potom ukážem na prázdnej prezentácii ako používať predlohu snímky na zmeny formátu nadpisov, odrážok, písma a pod. Predvediem aj ako vytvoriť nové rozloženie snímky v prípade, že by žiadne existujúce nebolo vhodné. V závere uvidíte ako v jednej prezentácii použiť dve rôzne predlohy snímok a ako kopírovať formáty.

Možnosti sledovania webinára

Webinár základné kroky pri vytvorení prezentácie bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre všetkých používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára vo štvrtok 14.12.2017 o 13:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre registrovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím do základnej alebo prémiovej úrovne, alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:33

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
14. decembra 2017
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info