OneDrive

Aké je vyhľadávanie súborov vo OneDrive?

Pri práci so súbormi bez ohľadu na to kde sú uložené ich potrebujete aj vyhľadávať. Nemusíte si vždy pamätať kam ste nejaký súbor uložili a vtedy uvítate spoľahlivé vyhľadávanie súborov. To žiaľ webové prostredie OneDrive for Business neponúka. Chcete napr. hľadať súbory väčšie ako 25 MB lebo ich potrebujete vymazať aby vám nezaberali miesto. Cez webový OneDrive môžete bez problémov hľadať podľa názvu alebo typu súboru, príp. v rozsahu dátumov. Vyhľadávanie súborov vo OneDrive preto lepšie spravíte v prieskumníkovi Windows keď ich synchronizujete. Žiaľ, ani to nie je veľká sláva z pohľadu používateľskej skúsenosti.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár