OneDrive

Aké sú nástrahy synchronizácie OneDrive

Pri práci so súbormi v cloude OneDrive alebo SharePoint môžete využívať webové prostredie služby. Tam môžete súbory zobrazovať, upravovať, premenovať, kopírovať a ďalšie úkony, ktoré so súbormi zvyčajne používatelia robia. Niektoré možnosti sú ale trochu obmedzené, napr. kopírovanie / presúvanie súborov z výsledkov vyhľadávania. Môžete si preto pomôcť aplikáciou OneDrive. V nej vidíte v Prieskumníkovi Windows súbory, ktoré máte v cloude. Samozrejme až vtedy ak ju správne nastavíte. Mali by ste ale myslieť aj na nástrahy synchronizácie OneDrive.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár