Outlook

Ako exportovať adresy z doručenej pošty v Outlooku

Pri práci s emailmi máte k dispozícií históriu, ktorá ponúkne adresu keď začnete písať do riadku komu / kópia / skrytá. Je to nástroj automatického dokončovania a pomocou externých aplikácií môžete tieto adresy získať do súboru. Štandardnými nástrojmi môžete exportovať adresy z doručenej pošty v Outlooku pomerne jednoducho. Týmto postupom sa dostanete k adresám zo správ v doručenej pošte, alebo iného priečinka. Nie je to teda automatické dokončovanie ale postup, ktorým získate aj adresy na ktoré ste neodpovedali a máte ich len prijaté. Postup je v krátkom videu.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár