OneDrive

Ako použiť filter OneDrive

Pri aktívnom používaní cloudového ukladacieho priestoru OneDrive sa vám tam po čase nazhromaždí niekoľko stoviek až tisícok súborov. Aby ste mali v súboroch lepší prehľad, tak si zvyčajne súbory ukladáte do priečinkov podobne ako by ste si ich ukladali aj v lokálnom priečinku v počítači. Ak si po čase nepamätáte kam ste niektorý súbor uložili, tak môžete využiť vyhľadávanie v hornej časti okna. Ak si ale nepamätáte názov súboru, tak môžete použiť filter OneDrive. Tento ale nie je automaticky viditeľný a dostupný a je potrebné spraviť určitý krok aby ste sa k filtru dostali a mohli ho využiť.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár