Office 365

Ako pracovať s históriou v Microsoft 365

Ak používate predplatné Microsoft 365, tak môžete svoje súbory a údaje ukladať do cloudu. Tam patrí OneDrive for Business a SharePoint. S cloudovými súbormi môžete pracovať v aplikáciách Office 365, ktoré štandardne tieto súbory automaticky ukladajú ak to nevypnete. Ukladanie sa robí priebežne bez ohľadu na to či ste chceli uložiť alebo nie ak ste spravili nejakú chybu. Na to je vhodné, aby ste vedeli ako pracovať s históriou v Microsoft 365. Oplatí sa to pre prípady kedy sa automaticky uložilo čo ste nechceli a potrebujete predchádzajúci stav súboru. Niekedy sa len potrebujte vrátiť v čase a pozrieť si súbor ako vyzeral pred pár týždňami / mesiacmi / rokmi. Vo videu si pozriete niektoré postupy.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár