Windows

Ako pridať jazyk vo Windows 11

V prípade, že máte počítač s Windows 11 v inom jazyku ako slovenčina, tak ju môžete doplniť. Postup je rovnaký aj v prípade, že chcete pridať aj ďalší jazyk. Niektoré špecifické jazyky vyžadujú aby ste mali systém najprv v požadovanom základnom jazyku a potom môžete doplniť konkrétny jazyk. Tieto jazyky si môžete overiť na stránke podpory Microsoft. V prípade slovenčiny ju môžete doplniť do akéhokoľvek základného jazykového prostredia W11. Týka sa to primárne jazyka zobrazenia prostredia operačného systému. Taktiež môžete doplniť aj ďalšie funkcie jazyka ako sú písanie rukou alebo  rozpoznávanie reči. Ak chcete pridať jazyk vo Windows 11 postupujte podľa textu nižšie.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár