PowerPoint

Ako rozmiestniť obrázky na snímky v PowerPoint

Prezentácie v PowerPointe môžete robiť jednoduché bez špecifických efektov alebo zložité s rôznymi animáciami a ďalšími funkciami, ktoré aplikácia ponúka. Občas sa môžete stretnúť s požiadavkou na zjednodušenie niektorých procesov pri vytváraní prezentácie. Vtedy si môžete pomôcť s použitím makra vo Visual Basic for Applications (VBA), ktoré ale neviete zaznamenať ako v Exceli alebo Worde. Kód musíte zapísať do editora VBA. Takýmto kódom môžete rozmiestniť obrázky na snímky v PowerPoint tak, aby ste všetky obrázky z jednej snímky presunuli na jednotlivé nové snímky. Tj. jedna snímka a jeden obrázok. V krátkom videu si pozriete ako to spraviť.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár