Word

Ako sledovať zmeny v dokumente Word

V prípadoch kedy vytvárate dokument, ktorý by mal skontrolovať aj iný používateľ a zároveň má spraviť nejaké pripomienky, zmeny a úpravy, tak je vhodné poznať ako sledovať zmeny v dokumente Word. Je to nástroj, ktorý dokáže farebne označiť čo ste dopísali, čo ste vymazali alebo presunuli. Využijete ho napr. vtedy ak pripravujete nejakú zmluvu a konzultujete ju s externým právnikom. Právnik spraví prvý návrh a pošle vám ho. Vy dopíšete nejaký text, príp. niečo vymažete a pošlete to späť právnikovi. On taktiež spraví zmeny a takto postupujete ďalej až do finálnej podoby dokumentu. Počas celého procesu tie zmeny vidíte označené farebne. Postup si pozrite aj vo videu.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár