PowerPoint

Ako spočítať snímky s poznámkami v PowerPoint

Informácie do prezentácie v PowerPointe vpisujete na snímky, ktoré prezentujete účastníkom. Okrem textu tam môžete mať obrázky, grafy, tabuľky a iné objekty. K niektorým snímkam si môžete podľa potreby pridať aj poznámky. Tieto zvyčajne obsahujú pomocné texty, ktoré štandardne účastníci nevidia a sú len pre prezentujúceho. Ak máte rozsiahlejšiu prezentáciu s väčším počtom snímok a chcete zistiť koľko poznámok máte a pri ktorých snímkach sú, tak si môžete pomôcť kódom vo Visual Basic for Applications (VBA). Nižšie popisujem ako môžete spočítať snímky s poznámkami v PowerPoint.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár