Publisher

Ako spraviť tlačený dotazník v Publisheri

Aplikáciu Microsoft Publisher nájdete v balíku Office. Je pomerne neznáma a niektoré šablóny sú tam na dnešnú dobu dosť zastaralé. Aplikáciu využijete ak robíte tlačené materiály ako brožúry alebo nejaké školské časopisy. Používa sa teda hlavne na DTP – Desktop Publishing. Šablón nájdete pomerne veľa a tak vytvorenie požadovanej publikácie alebo dokumentu budete mať jednoduchšie. Samozrejme veľa vecí viete spraviť priamo vo Worde, kde práca s textom je jednoduchšia. V Publisheri píšete do textových polí. Keby ste potrebovali spraviť papierový dotazník na vypĺňanie, tak to viete spraviť aj pomocou preddefinovaných blokov. Nižšie popisujem ako spraviť tlačený dotazník v Publisheri.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár