PowerPoint

Ako v prezentácii zmeniť všetky SmartArt

Grafický prvok SmartArt môžete využiť na lepšie vizualizovanie prezentácie. Namiesto textu v odrážkach pod sebou ho môžete mať v grafickom prvku. Tieto prvky môžete vybrať z galérie v rôznych tvaroch a štýloch. Patria tam organizačná schéma, rôzne typy zoznamov, procesov, cyklus, vzťahy a pod. V prezentácii môžete napísaný text v odrážkach konvertovať na SmartArt. Ak chcete dodatočne zmeniť grafiku SmartArt, tak to môžete spraviť manuálne jednotlivo alebo pomocou makra vo VBA aj hromadne. V krátkom videu si pozriete ako v prezentácii zmeniť všetky SmartArt.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár