Word

Ako vložiť logo na okraj dokumentu vo Worde

V dokumentoch vytvorených vo Worde môžete cez hlavičku / pätu vložiť rôzne informácie a tieto formátovať ako iný text dokumentu. Okrem toho sa dá použiť tabuľka alebo vložiť obrázok. Tabuľka sa v tomto prípade často používa na formátovanie a rozloženie textu tak, že samotná tabuľka je bez viditeľných čiar. Hlavička / päta má svoj rozmer od vrchného okraja / od spodného okraja strany, ale v niektorých situáciách sa toto dá obísť a využiť môžete akékoľvek miesto na stránke. Všetko čo je vložené cez hlavičku / pätu sa samozrejme opakuje aj na iných stranách v závislosti od sekcií a ďalších nastavení. Ako vložiť logo na okraj dokumentu vo Worde aby sa zobrazovalo na každej strane si pozriete aj vo videu.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár