Project

Ako vymazať súhrnnú úlohu v MS Project

Ak robíte projektový plán s väčším počtom úloh, tak ich môžete zoskupiť ako súhrnné úlohy podľa rôznych kritérií. Tie si určujete podľa potreby, napr. administratíva, príprava, realizácia, dokončovanie a pod. Pod každou súhrnnou úlohou sú konkrétne čiastkové úlohy, ktoré nemusíte mať stále zobrazené nakoľko súhrnnú úlohu môžete zbaliť. Týmto budete mať prácu s projektovým plánom prehľadnejšiu. Popisoval som to v článku Súhrnná úloha v zozname úloh má význam. Ak by ste vytvorili súhrnnú úlohu omylom alebo nesprávne, tak jej vymazaním by ste vymazali aj vnorené čiastkové úlohy. Ako vymazať súhrnnú úlohu v MS Project popisujem v texte nižšie.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár