• 1
Ikona Excel

Ako vytvoriť zoznam súborov v Exceli

Category:Excel Tags : 

Občas dostávam na školení otázku ako sa dá spraviť zoznam súborov v Exceli, ktoré sú uložené v nejakom priečinku prípadne na SharePointe. Existuje niekoľko možností a je len na Vás ktorý spôsob použijete, resp. ktorý bude vhodný a funkčný na konkrétny prípad. Nižšie stručne popisujem niektoré vybraté postupy v Exceli 2016.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, a Prémiový prístup.
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj Office 365, SharePoint a ďalšie.

1 Comment

xlnc

14 októbra, 2017at 4:14 pm

Budu škarohlíd Petře, ale je to … externí doplněk, u kterého někoho bolelo, že by hlavičku musel lokalizovat. V podokně úloh Dotazy sešitu velmi pravděpodobně nakonec vyběhne zcestný popisek Stažení nebylo dokončeno. Nepřišel jsem ani na to, jestli z takového seznamu souborů mohu udělat hyperlinky. Čili měl bych vzkaz pro tvůrce Office 2013/2016/365… Ani omylem. A podle toho, co prosakuje o Office 2019, skončím dost možná u WPS. Mám těhle paskvilů u Microsoftu vážně dost. A ne, nebudu mít radost z nástrojů jako je tento nebo možnost Načíst data z Facebooku…

Pridať komentár

Vyhľadávanie na portáli

Prihlásiť sa

Partner portálu

Košík

Spätná väzba cez anketu. Ďakujeme.

Kedy Vám vyhovuje účasť na webinári (online školení)?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Spätná väzba cez ďalšiu anketu. Ďakujeme.

Pre akú aplikáciu by ste si pozreli postupy na online školení?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...