OneDrive

Ako zapísať názov súboru vo OneDrive do tabuľky

V prípade, že aktívne používate podnikový cloudový ukladací priestor OneDrive alebo SharePoint, tak môžete niektoré úlohy automatizovať pomocou Power Automate (PA). Je to služba, ktorú môžete využiť aj so službami iných výrobcov. V prípade, že potrebujete mať súbor so zoznamom názvov súborov v priečinku OneDrive, tak môžete využiť šablónu PA. Túto upravíte na svoje podmienky a keď pridáte do priečinka nový súbor, tak sa jeho názov zapíše do tabuľky Excel Online. Postup ako zapísať názov súboru vo OneDrive do tabuľky stručne popisujem v texte nižšie.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár