PowerPoint

Ako zaznamenať zvuk v prezentácii PowerPoint

Prednášajúci často používajú prezentácie aby mali určitú schému čo a kedy hovoriť. Poslucháči na druhej strane sa môžu orientovať v prednášanej problematike. Samozrejme nie je vhodné dávať do prezentácie dlhé texty, ktoré účastníci čítajú ale rozdeliť to na hlavné body a heslá v téme. Veľmi vhodné je do prezentácie dávať rôzne ilustrácie, jednoduché tabuľky alebo grafy. Občas sa stane, že chcete ukázať nejaké video, tak môžete na snímku vložiť aj to. Napr. príhovor niekoho z vedenia, kto sa nemohol osobne zúčastniť. Okrem videa a prehratia zvuku sa dá aj zaznamenať zvuk v prezentácii PowerPoint. Ako to spraviť si pozriete aj v krátkom videu.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár