Word

Ako zmeniť farbu zvýraznenia vo Worde

Pri vytváraní dokumentu bez ohľadu na to aký je dlhý a koľko má strán občas potrebujete niektoré časti textu zvýrazniť. Je to hlavne vtedy ak sa chcete k nejakej časti textu vrátiť. Zvyčajne sú to položky, ktoré chcete vypísať až neskôr, napr. dátum podpisu zmluvy a zmluvné strany alebo niektoré podmienky. Označujete to hlavne preto, aby ste na niečo v dlhšom dokumente nezabudli. Taktiež to môžete využiť na dôležité pasáže textu. Farba je štandardne žltá, ale môžete ju zmeniť za inú. Na výber máte spolu 15 farieb. Ak chcete hromadne zmeniť farbu zvýraznenia vo Worde za inú z dostupných, tak sa to dá pomerne jednoducho aj keď sú tam určité obmedzenia.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár