SharePoint

Ako zmeniť zobrazenie SharePoint na verejné

V knižniciach a zoznamoch na SharePointe môžete využívať zobrazenia. Tie zlepšujú prácu s údajmi a súbormi lebo môžete nastaviť filtrovanie, zoskupovanie a pod. Pre každé zobrazenie knižnice alebo zoznamu si volíte či má byť viditeľné verejne. Vtedy ho budú používať všetci členovia lokality alebo bude privátne len pre Vás. Privátne vidí len ten konkrétny používateľ, ktorý ho vytvoril. Ak sa rozhodnete svoje privátne zobrazenie zmeniť na verejné pre všetkých, tak postup je trochu nepraktický. V krátkom videu si pozriete ako zmeniť privátne zobrazenie SharePoint na verejné .

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár