Office 365

Centrum správ Microsoft 365 – prichádzajú zmeny

Predplatné Microsoft 365 okrem štandardných služieb a aplikácií obsahuje aj doplnkové nástroje. Patrí tam aj centrum správ Microsoft 365 kde administrátori služby nájdu informácie o novinkách, zmenách a ďalších aktivitách. Tieto novinky sú správcom automaticky rozposielané aj emailom. Toto sa bude od apríla 2022 meniť a emaily nebudú nastavené na predvolené posielanie. Týka sa to primárne tých s predmetom Message center weekly digest ako aj hlavných správ o aktualizáciách a novinkách. V centre spravovania môžete tieto notifikácie zmeniť.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár