SharePoint

Čo je nastavenie hodnotení na SharePointe

Nastavenie hodnotení na SharePointe môžete aplikovať na knižnicu aj zoznam. Slúži na to, aby používatelia mohli pridať k položke svoje hodnotenie Páči sa mi to alebo pomocou hviezdičiek od 1 do 5. Na základe hodnotenia môžete ako vlastník knižnice / zoznamu spraviť určité biznis rozhodnutie. Napr. ak vytvoríte zoznam kde používatelia pridávajú návrhy na darčeky a chcete aby hodnotili aj ostatné návrhy. Podľa najlepšieho hodnotenia budete vedieť, ktorý darček by ste mali zaobstarať. Ako hodnotenia používať si pozriete aj v krátkom videu.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár