Teams

Čo je predvoľba otvorenia súboru v Teams

V aplikácii Microsoft Teams môžete okrem komunikácie v tímových kanáloch alebo cez rýchle správy pracovať aj so súbormi. Tieto sú v cloude OneDrive / SharePoint, príp. iných podporovaných službách. V prípade OneDrive / SharePoint a Office súborov z Wordu, Excelu a PowerPointu môžete využiť na ich úpravu viac aplikácií. Patrí tam samozrejme počítačová aplikácia inštalovaná v počítači, ďalej môžete použiť Office pre web v prehliadači alebo aplikáciu v Teams. Štandardne sa po kliknutí na súbor dostanete do aplikácie v Teams kde súbor môžete čítať / upraviť. Ak ale chcete štandardne používať počítačovú aplikáciu, tak predvoľba otvorenia súboru v Teams je miesto kde to môžete meniť.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár