SharePoint

Čo je prepojenie na správy na SharePointe

Na lokalitu SharePoint môžete ukladať súbory do knižníc alebo tabuľkové údaje do zoznamov. Okrem toho môžete pridávať aj novinky. To sú stránky, kde pridávate webové časti cez ktoré zobrazujete texty, obrázky a iné prvky. Vo výsledku to môže vyzerať ako blogový príspevok. Cez takéto stránky informujete používateľov lokality o dôležitých informáciách. Všetky takéto príspevky nájdete v menu cez položku Stránky. Okrem textových noviniek môžete pridať aj prepojenie na správy na SharePointe. To je len odkaz na inú stránku na lokalite alebo hocikde na internete.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár