Excel

Čo je Prepojenie na tento rozsah v Exceli

Na tímovú spoluprácu v MS Excel môžete použiť niekoľko postupov. Najmenej efektívny je ten, kedy svoj súbor prepošlete emailom kolegom, ktorí v ňom majú robiť úpravy. Následné zlučovanie úprav od kolegov je zdĺhavé. Preto je vhodnejšie, keď súbor uložíte do cloudu OneDrive / SharePoint a kolegom prepošlete prepojenie na tento súbor. Všetci si dokážu tento súbor otvoriť a môžu robiť zmeny v reálnom čase. Vtedy vzájomne vidia čo v súbore menia. Pred pár mesiacmi pribudla ešte jedna možnosť, Prepojenie na tento rozsah v Exceli 365. Ako to funguje ale aj nefunguje je v krátkom videu.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár