Teams

Čo je uplynutie platnosti záznamu schôdze Teams

Ak robíte online schôdze cez Microsoft Teams, tak nahrávky môžete spraviť jedným kliknutím. Po drobných zmenách v predplatnom 365 ich nájdete vo OneDrive aj keď pôvodne boli v službe Stream. Microsoft to zmenil aj kvôli lepšiemu zdieľaniu s externými používateľmi. Donedávna mali nahrávky neobmedzenú platnosť. Po novom Microsoft nastavil, že po 60, príp. 120 dňoch sa nahrávky presúvajú do koša. Je to kvôli tomu, aby ste si nezaberali voľné miesto v službe. Microsoft to zaviedol na základe zistenia, že po 60 dňoch už takmer 96% nahrávok nikto nepozerá a po 110 dňoch je to až 99%. Uplynutie platnosti záznamu schôdze Teams môžete nastaviť individuálne alebo cez politiky hromadne.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár