Outlook

Čo sú cestovné podpisy emailov v Outlooku

Microsoft vo svojich službách s predplatným robí priebežne rôzne zmeny a vylepšenia. Medzi takéto „vylepšenia“ patria aj cestovné podpisy emailov v Outlooku. Ak používate poštovú schránku v predplatnom tak je to fajn, lebo máte na výber rovnaký podpis emailov v rôznych zariadeniach s Windows (domáci PC, pracovný PC, …). Podpis je uložený v schránke a nie v zariadení. Ak ale používate viac bežných poštových schránok od svojho poskytovateľa služieb (vlastná doména, alebo Gmail a pod.), tak toto „vylepšenie“ je úplný krok vedľa a snáď to zmenia aby to bolo použiteľné.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár