Teams

Čo sú šablóny tímu v Teams

V MS Teams môžete okrem bežnej komunikácie s konkrétnymi kolegami využívať aj komunikáciu v tímových kanáloch. Správy, ktoré publikujete v kanáloch si spätne môžu prečítať aj ostatní členovia tímu. Ak máte tímy spravené napr. podľa projektov alebo oddelení, tak používatelia nájdu informácie bez toho, aby museli prehľadávať informácie zo všetkých zdrojov. Takto ich máte na jednom mieste podľa tímov a nemiešajú sa.  Tím môžete vytvoriť niekoľkými spôsobmi. Môžete to spraviť postupne od začiatku ako prázdny team, alebo využijete už nejaký predtým vytvorený. Ďalšia cesta je cez šablóny tímu v Teams.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár