Teams

Čo znamená pridať odkaz na OneDrive v Teams

V rámci predplatného Microsoft 365 máte dostupný osobný a teamový cloudový ukladací priestor. Osobný je OneDrive for Business a tímový je lokalita na SharePointe. K súborom v oboch môžete pristupovať rôznymi spôsobmi, napr. cez webové rozhranie, synchronizáciou do Windows Prieskumníka alebo cez Microsoft Teams. Jednotlivé tímy v Teams sú spojené s lokalitou na SharePointe. To znamená, že súbor, ktorý cez Teams uložíte v kanáli nájdete potom v dokumentovej knižnici na SharePointe. Tieto priečinky zo SharePoint môžete mať dostupné aj vo OneDrive. Stačí pridať odkaz na OneDrive v Teams alebo priamo na SharePointe.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár