OneDrive

Dá sa synchronizovať OneDrive s viac účtami?

Ak používate cloud na ukladanie súborov aby ste ich mali dostupné aj z iných zariadení, tak zvyčajne s nimi pracujete cez webové rozhranie služby. Office súbory môžete bez problémov otvárať / ukladať priamo v príslušnej aplikácii bez toho, aby ste museli použiť prehliadač. Ak chcete súbory kopírovať, presúvať alebo premenovať a odstrániť, tak vtedy je vhodná synchronizácia do zariadenia. Toto umožňuje so súbormi pracovať aj vtedy keď ste off-line. Ak využívate osobný OneDrive aj podnikový OneDrive for Business a SharePoint, tak môžete synchronizovať OneDrive s viac účtami.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár