Outlook

Efektívne zobrazenie kontaktov v Outlooku

Pri práci s Outlookom máte k dispozícii globálny adresár v službe Microsoft 365 a môžete využívať aj svoje kontakty. V adresári môžete nastaviť ako sa majú kontakty zobrazovať v zozname. Máte dve možnosti – meno a priezvisko alebo priezvisko, meno. V kontaktoch je to potom závislé od nastavenia každého jedného kontaktu kde si môžete vybrať spôsob zaradenia. To ale ovplyvňuje niektoré zobrazenia a môžete tak vidieť v kontaktoch trochu chaotické zoradenie. Efektívne zobrazenie kontaktov v Outlooku závisí od preferencií používateľa. Nižšie popisujem ako to používam ja.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár