Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Ako efektívne vytvoriť prezentáciu PowerPoint

25. mája 2017 @ 14:00 - 15:00

Ikona PowerPoint

Efektívne vytvoriť prezentáciu PowerPoint nie je zložité ak viete aké postupy použiť. Najvhodnejšie je využívať hotovú šablónu do ktorej len vkladáte informácie. Ak takú nemáte môžete si ju vytvoriť. Vtedy je potrebné poznať ako používať predlohu snímky. Tá umožňuje meniť vzhľad celej prezentácie na jednom mieste. Môžete napr. zmeniť na jeden krát vzhľad všetkých nadpisov alebo odrážok. Na webinári vo štvrtok 25.5.2017 o 14:00 uvidíte ako efektívne vytvoriť prezentáciu PowerPoint aj pomocou predlohy snímky.

Ako efektívne vytvoriť prezentáciu PowerPoint – čo uvidíte

Na webinári ako efektívne vytvoriť prezentáciu PowerPoint najprv ukážem ako využiť niektorú voľne dostupnú šablónu vrátane možností, ktoré poskytuje. Potom ukážem na prázdnej prezentácii ako používať predlohu snímky na zmeny formátu nadpisov, odrážok, písma a pod. Taktiež ukážem ako vytvoriť nové rozloženie snímky v prípade, že by žiadne existujúce nebolo vhodné. V závere ukážem ako v jednej prezentácii použiť dve rôzne predlohy snímok a ako kopírovať formáty.

Možnosti sledovania webinára

Webinár ako efektívne vytvoriť prezentáciu PowerPoint bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre sponzorovaných a prémiových používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:45) pred začiatkom webinára vo štvrtok 25.5.2017 o 14:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie


Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre sponzorovaný a prémiový prístup. Zaregistrujte sa prosím do prémiovej úrovne, alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia


Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 14:05

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.
Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

.

Podrobnosti

Dátum:
25. mája 2017
Čas:
14:00 - 15:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info