Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť sa už konala.

Ako na revízie a sledovanie zmien vo Worde

28 júna @ 10:00 - 11:00

Ikona Word

Pri práci s aplikáciou Word zvyčajne píšete nejaký krátky alebo dlhý text. Okrem písania môžete robiť ešte pripomienkovanie dokumentu od iného autora. To môžete robiť cez bežné komentáre alebo priamo úpravou dokumentu. Revízie a sledovanie zmien vo Worde si môžete pozrieť naživo v stredu 28.6.2023 o 10:00 ak ste sa registrovali v sponzorovanej alebo prémiovej úrovni tohto portálu.

Revízie a sledovanie zmien vo Worde – čo uvidíte

Na webinári ukážem revízie a sledovanie zmien vo Worde na troch hlavných scenároch a k tomu aj zopár doplnkových postupov. Najprv ukážem možnosti pripomienkovania pomocou komentárov. Uvidíte čo môžete s nimi robiť. Potom uvidíte ako môžete sledovať zmeny. Takýto dokument musíte následne spracovať buď prijatím alebo odmietnutím zmien. V poslednej časti ukážem porovnanie dokumentov a kombinovanie sledovaných zmien od viacerých autorov. Postupy budú za predpokladu, že nepoužívate cloudový ukladací priestor OneDrive / SharePoint. Tomu sa budem venovať na popoludňajšom webinári s názvom Čo ponúkajú webové verzie Office 365.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom MS Teams. Prepojenie na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára v stredu 28.6.2023 o 10:00.

Na webinár sa prihlásite cez prepojenie nižšie

Ďalší obsah článku – prepojenie na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:01

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
28 júna
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť značky:
, , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Zobraziť webstránku Miesto udalosti

Organizátor

Peter Belko
Zobraziť webstránku Organizátor