Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Čo ponúkajú webové verzie Office 365

28. júna 2023 @ 13:30 - 14:30

Ikona Office 365

Microsoft ponúka svoje predplatné v rôznych verziách. Niektoré obsahujú počítačové aplikácie Microsoft 365 na prácu s dokumentmi, tabuľkami alebo prezentáciami. Je to vlastne podľa pôvodného názvu Office 365 😊. Tie lacnejšie verzie predplatného obsahujú len online verzie aplikácií, ktoré používate v prehliadači bez ich inštalácie do počítača. Čo ponúkajú webové verzie Office 365 ukážem naživo v stredu 28.6.2023 o 13:30. Zúčastniť sa môžete ak ste sa registrovali v sponzorovanej alebo prémiovej úrovni tohto portálu.

Čo ponúkajú webové verzie Office 365 – čo uvidíte

Na webinári ukážem čo ponúkajú webové verzie Office 365 ak nemáte inštalované v počítači tie desktopové. Ukážem prácu s dokumentom vo Worde pre web a nadviažem na dopoludňajší webinár Ako na revízie a sledovanie zmien vo Worde. Pretože ak máte súbor v cloude a môžu s ním naraz pracovať viacerí používatelia, tak odpadáva nutnosť kombinovať zmeny od iných autorov do jedného súboru. Ukážem aj prácu s jednoduchou tabuľkou v Exceli pre web a prezentáciou v PowerPointe pre web. Tieto webové verzie neobsahujú niektoré pokročilé funkcie ako ich majú tie desktopové.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom MS Teams. Prepojenie na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára v stredu 28.6.2023 o 13:30.

Na webinár sa prihlásite cez prepojenie nižšie

Ďalší obsah článku – prepojenie na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:31

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
28. júna 2023
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
View Miesto udalosti Website

Organizátor

Peter Belko
View Organizátor Website